דף הבית >> אמהות אחרי לידה ממליצות


אמהות ממליצות 

הייתי רוצה לשתף אתכן בתחושה שהיתה לי בלידת בתי השנייה, חשבתי שאני יודעת כבר הכל בתפעול תינוקות אבל אחרי מפגש ראשון אצל עינת שבאתי אליו בחשש ומתוך כוונה לנסות רק להתעמל ולהזיז את הגוף קצת, גיליתי שבאמת מאוד נעים קצת לתפעל את כל החלודה בגוף ולהרגיש שרירים שכבר מזמן שכחתי על קיומם.
אבל לא רק, השיחה הקולחת בין המשתתפות והנושאים שעינת העלתה קלעו בול לכל מיני דברים שמתרוצצים לי בראש כל מיני שאלות תהיות ובכלל נושאים שנדמה שרק אנחנו הבנות יכולות להזדהות ולהבין. בקיצור מצאתי את עצמי ממתינה כל שבוע למפגש. כיף גדול ומומלץ בחום רב.
באהבה, סיגל.


אני השתתפתי בחוג של אמהות לילד ראשון. החוג בשבילי היה כמו אויר לנשימה. בתוך כל הבלבול והכניסה לעולם חדש בכל המובנים, ההשתתפות והמפגש עם אמהות חדשות כמוני נתן המון חוזק.
כל אמא באה מהעולם שלה עם סיפור חיים שלה והיה מעניין מאוד לראות איך התגבשנו ויצרנו בסיס משותף שזה האמהות.
השיחות בנושאים השונים כמו מה זה להיות אמא טריה בשבילי ולסביבה, איך מנווטים בזוגיות שהשתנתה, עם המשפחה והעבודה.. ועוד.. עזר לראות את המצאות בפרספקטיבה נוספת, בפרספקטיבה שמאפשרת התמודדות אישית עם המצב.
גם הפילאטיס היה מאוד מהנה. איפשר לחלץ עצמות ולהזרים את הדם בגוף.
ממליצה על החוג של עינת.
בהצלחה, שרית.
 
בחופשת לידה השניה שלי חשבתי שאני כבר יודעת הכל, שאני יכולה להתמודד עם הכל וגם לעשות ספורט לבד...
שכחתי כבר כמה זה עוזר שיש עם מי לדבר, שיש עוד בנות שדרכן אפשר לעבד, לעכל ולהכיל את אחד האירועים המשמעותיים שעוברים עלינו בחיים
כל שבוע חיכיתי כבר למפגש, גם כדי להזיז קצת את הגוף וגם כדי לדבר, לשמוע ולחלוק חוויות
הרגשתי שעינת ממש פותחת בפנינו את החיים שלה והאוירה במפגשים היא ממש כמו מפגש עם חברות
מקווה להיפגש גם בחופשת לידה הבאה
רויטל

עינת יקרה
הייתה לי הזכות להשתתף בקבוצת אמהות לאחר לידה שהנחית.
למרות שההגעה למפגשים הייתה כרוכה בנסיעה ולוגיסטיקה מורכבת אני זוכרת היטב את הציפייה שלי למפגשים מדי שבוע.
השילוב בין שיעור הפילאטיס לאחר הלידה וקבוצת האמהות היו מבחינתי שילוב בין גוף ונפש ותרמו לי רבות.
תודה על ההשקעה, הפינוקים, תשומת הלב והאנושיות ובעיקר שהיית שם תמיד בגובה העיניים, בלי שיפוט ומכילה. תודה גם בשם איתי הקטן שאותו העסקת בהתקפות הגזים, הבכי וגם ללא סיבה.
כל הכבוד על עבודתך הברוכה.
אוהבת, ורד

עינת היקרה!!
אני רוצה להודות לך על 8 מפגשים מהנים ומעניינים שחוויתי רק בזכותך! השילוב של שעת פילאטיס לאחר לידה ושעה וחצי של שיחה חופשית ומרתקת על חוויות,התמודדויות, ,קשיים ושאלות (שלא תמיד אנחנו מעוניינות לשאול ולשתף )הפכו את המפגשים להיות מושלמים וכל זה בזכותך: בזכות הצד האישי הרגוע החייכן והקשוב שלך ובזכות כמובן המקצועיות שלך גם בתחום הפילאטיס (שמאוד נהנתי מהשיעורים הלא קלים :)) וגם בתחום שאת עוסקת בו (הדרכת הורים) שמאוד מאוד מורגש שאת נהנית ופורחת דרכו ושזה חלק בלתי נפרד מחייך! ובזכות זה את מצליחה להעביר,לשדר ולהוביל את המפגשים למעניינים ומסקרנים כך שכל מפגש הופך להיות ייחודי בפני עצמו .אני למדתי המון ומאוד מאוד נהנתי (ממש חיכיתי להגיע לקבוצה) ועל זה חשוב לי להודות לך.ממליצה בחום לכל האימהות להירשם לקבוצה עוד היום (ללא היסוס) ולהנות מהשילוב המנצח של ספורט (פילאטיס) ולאחריו שיתוף וחוויות/למידה מחיי האמהות/המשפחתיות שזה למעשה מרכז חיינו! תודה שוב מכל הלב ובע"ה שנפגש רק בשמחות :)
יפעת

השתתפתי בסדנא של עינת בחופשת לידה עם הילד השלישי וזו היתה חוויה נהדרת. השילוב של אימון גופני ולאחר מכן שיח פתוח ומקצועי על דילמות, רגשות, חוויות מההורות הפך את המפגשים מעניינים, מרגשים וכיפיים.
היתה אוירה אינטימית בקבוצה ורצון לשתף מהחוויות האישיות וללמוד מההדרכות המקצועיות, הרלוונטיות והמעניינות שהעבירה עינת בדרכה הייחודית
ממליצה מאוד לכל אמא בחופשת לידה ולא רק בילד הראשון.
תודה, א.

השתתפתי באחת מקבוצות האימהות של עינת. מודה שבהתחלה באתי בגלל הפילאטיס, אבל אחר כך נשארתי בעיקר בזכות השיחות העמוקות והמעניינות, התמיכה, הפרגון, האחווה והחברות שהתפתחה בין האימהות בקבוצה ובזכות עינת המנחה המדהימה, המקצועית והרגישה. המפגשים המיוחדים האלו איפשרו לי להיזכר שוב מי אני - נפשית וגופנית :-)
ממליצה בחום רב על המפגשים ועל עינת ובטוחה שאחזור אליה שוב אחרי הלידה הבאה...
רינת

בחופשת הלידה האחרונה שלי השתתפתי בקבוצת אמהות שאותה מובילה עינת. זו היתה חוויה מיוחדת קבוצת אמהות כמוני מדברת ומשתפת עוזרת ותומכת. השילוב של שיעור פילאטיס כשהילדה שלי נמצאת לצידי והשיחות שעינת מנחה יצרו חוויה מיוחדת.
תודה, הילה
 
ההשתתפות בקבוצה הייתה מהנה ומאוד תרמה לי. כאימא לילד ראשון, היו לי הרבה שאלות ובעיקר הרבה חוסר ביטחון לנוכח כל העצות הסותרות מכל הכיוונים. בקבוצה שמעתי עוד בנות שמתמודדות עם דברים דומים והרגשתי שההרגשה שלי נורמאלית ולגיטימית, וגם קיבלתי מהבנות תמיכה ועצות. עינת הנחתה את הקבוצה במקצועיות וברגישות, כך שלכולן היה מקום לשתף והאווירה שהתפתחה הייתה אינטימית ולא שיפוטית, והרגשתי שהקבוצה שלנו התגבשה במהלך המפגשים. אני מאוד ממליצה לכל אימא טרייה להשתתף בקבוצה כזו עם עינת.
אלה
 
בחופשת לידה השלישית שלי השתתפתי בקבוצה. בהתחלה מאד התלבטתי אם ללכת אבל התירוץ של לעשות קצת ספורט גרם לי לבוא. במהלך המפגשים גיליתי שהחוויה היא לא רק ספורט אלא האחווה הנשית והנושאים שעינת העלתה לדיון. השילוב בין שני הדברים נפש וגוף היו חוויה מעצימה ומיוחדת.
ורד


 
לפרטים נוספים התקשרו אליי ל-050-2310312 | או שלחו מייל einat@einatheled.co.il
דף הבית | על עינת | מאמרים | שאלות ותשובות | ייעוץ בקליניקה | ייעוץ בבית| טיפולים דיאדיים |  חיים של אמא |  צור קשר
עיצוב האתר: אביטל אושרוביץ / www.avitalos.com     צילום: הילה לוצקי/ www.hillalu.com    מיה לוי/ https://www.facebook.com/mlphotographymayalevi
לייבסיטי - בניית אתרים